Solucan Tesisi Kurulumu | Bakım ve Teknik Destek Hizmeti

SOLUCAN TESİSİ KURULUM, BAKIM VE TEKNİK DESTEK

Ülkemiz tarımsal arazi bakımından oldukça geniş alanlara sahiptir. Ancak tarım ürünlerinde ve arazilerde kullanılan kimyasal ürünler bu arazilerin verimini çok fazla düşürmekte ve tarım konusunda istediğimiz mahsulleri alamamaktayız. Ancak solucan gübresi ile tarım yapılan arazilerde verimin çok fazla ve organik olduğu bir gerçektir. Bu gübrelerin sağlanması için de solucanlar için uygun ortam ve tesislerin sağlanması gerekmektedir. Sizlere solucan tesisi kurulum, bakım ve teknik destek konularında hizmet vermekteyiz.

Organik solucan gübresinin faydaları anlatmakla bitmez. Hem içeriğindeki maddeler hem tamamen organik olması sebebiyle en fazla tercih edilen gübrelerin başında solucan gübresi gelmektedir. Ayrıca sektörde bulunmak isteyen girişimciler için de solucan tesisleri kurmak oldukça kazançlı bir iş haline gelmiştir. Bu işi yapmak isteyen girişimciler için solucan tesisi kurulum, bakım ve teknik destek imkanı sağlamaktayız.

Solucan tesisi kurulumu çok yüksek maliyetlere kurulan bir sistem değildir. Burada önemli olan gerekli ortam koşullarını sağlamaktır. Eğer bu ortam koşulları hakkında çok fazla bilgiye sahip değilseniz bile hiç korkmayın çünkü uzman ekibimiz size solucan tesisi kurulumunun en başından en son noktasına kadar detaylıca bilgi verecek ve sizlerin yanında olarak bu işi tabir-i caizse A’dan Z’ye tüm incelikleri göstereceklerdir.

Son zamanlarda büyük bir kazanç kapısı olan solucan tesisleri maalesef yanlış bilgilendirme ve yanlış uygulamalar neticesinde bir çok girişimci için zarara dönüşmüştür. Maalesef sektörümüzde de her sektörde olduğu gibi tamamen ticari gelir amacı güderek girişimcilere yanlış bilgiler veren, amaç sadece girişimcilere ürün satmak olan kişilerin olması bu işe soyunmak isteyen girişimcilerin hevesini kaçırmaktadır. Birçok internet formunda zarara uğradığını bildiren kişiler bulunmaktadır. Ancak konular detaylıca araştırıldığında aslında nasıl yanlış bilgilendirilip, yanlış uygulamalara yönlendirildiklerini fark ettik. Bu nedenle girişimciler için sadece ürün temini konusunda değil solucan tesisi kurulum, bakım ve teknik destek konularında da her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmekten gurur duymaktayız. Solucan tesisi kurmak tecrübe ve bilgi gerektirmektedir. Uygun koşulların oluşması gerekmektedir. Bu nedenle birçok girişimci ile sürekli temas halinde olarak alınan verimli mahsullerden ve üretim sürecini girişimcilerimiz ile birlikte takip ederek mutluluk duymaktayız.

Firma olarak sektörde yer bulmak ve kazanç sağlamak isteyen girişimcilerimiz için belirli zamanlarda eğitim seminerleri düzenlemeye başlamış bulunmaktayız. Solucan tesisi kurma projesinde olan girişimcilerimizi tesislerimize çağırarak hem teorik hem pratik olarak uygulamaları göstermekteyiz. Baştan sona tüm üretim sürecini tesislerimizde en detaylı şekilde sizlere göstermekteyiz. Amerikan Tarım Bakanlığının belirlemiş olduğu standartlar bu üretim tesislerinin en üst standardı olarak bilinmektedir. Biz de sizler için bu standartlar doğrultusunda nasıl bir tesis kurulması gerektiğini  en ince detayına, teknik bilgilerine, bakımlarına kadar sunmaktayız. Solucan tesisi kurulumu konusunda tecrübesiz olabilirsiniz ki bu çok doğaldır. Ama bunun için endişelenmenize hiç gerek yok. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel kadromuzla size solucan tesisi kurulum, bakım ve teknik destek için yanınızdayız.

Sizlere girişimde bulunacağınız solucan gübresi üretimi konusu dışında da birçok konuda bilgi vermekteyiz. Solucan gübresi üretimi dünyada nasıl başlamıştır ve nasıl geliştirilmiştir, solucanların beslenmeleri gübre üretimleri nasıl olmaktadır, kırmızı Kaliforniya solucanlarının özellikleri nelerdir, solucan gübresi üretim tesisi nasıl kurulur, kurulum ve gübre üretim süreçleri nelerdir, karşılaşacağınız avantajlar ve dezavantajlar neler olacaktır, tesis kurulumu için gereken asgari koşullar nelerdir, tesis kurulumunun maliyeti nelerdir ? gibi aklınızda olan tüm soruların cevaplarını sizlere vermekteyiz.

Siz de girişimci olup solucan gübresi tesisi kurmak istiyorsanız solucan tesisi kurulum, bakım ve teknik destek konularında bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.